Montáž pohonov

Montáž pohonov brán

Sme odborníci na montáž pohonov brán. Ponúkame profesionálne služby, ktoré zabezpečujú jednoduché a bezproblémové otváranie a zatváranie brán pre vaše domácnosti a firmy.

Špecializujeme sa hlavne na západné Slovensko a okolie Bratislavy, kde aj sídlime 

Pri montáži, používame len tie najkvalitnejšie pohony pre brány Nice a Roger Technology a zabezpečujeme kompletnú inštaláciu, údržbu, opravu a servis pohonov brán. Naši technici sú odborníci v oblasti pohonov brán a poskytujú kvalitnú a spoľahlivú službu pre našich zákazníkov.

Výhody montáže pohonov brán sú viaceré. Jednou z nich je zlepšená bezpečnosť. Pohony brán sú nevratné a teda nie je možné ich pretlačiť, čím sa minimalizuje riziko vniknutia cudzích osôb do vašej domácnosti alebo firmy.

Okrem toho, Vám ušetrí čas a zvýši pohodlie napríklad v prípade dažďa alebo zimy. Nemusíte sa viac obťažovať otváraním a zatváraním brány ručne, ale môžete to urobiť jednoduchým stlačením tlačidla. To znamená, že ušetríte čas a úsilie, ktoré by ste inak museli investovať do manuálneho otvárania a zatvárania brány.

Ponúkame širokú škálu rôznych typov pohonov brán pre vašu domácnosť alebo firmu. V našej ponuke nájdete rôzne typy pohonov brán, vrátane elektromechanických pohonov, hydraulických pohonov a pohonov na solárnu energiu. V závislosti od vašich potrieb a požiadaviek na vašu bránu, vám radi pomôžeme vybrať ten správny typ pohonu.


U nás si môžte objednať kompletnú montáž pohonu pre posuvnú alebo krídlovú bránu, či montáž parkovacej automatickej závory.

Pred samotnou montážou od vás budeme potrebovať hlavne pár fotiek brány a základné informácie ako napríklad, koľko ovládačov k bráne budete potrebovať. V prípade potreby osobnej obhliadky, takúto obhliadku vykonávame zdarma.

V poslednom kroku vám vypracujeme cenovú ponuku na montáž pohonu brány a je už len na vás ako sa rozhodnete. 

Kontaktovať nás môžte nižšie, po kliknutí na tlačidlo "kontaktujte nás"

Pri našich montážach používame hlavne osvedčené pohony Nice a Roger Technology. S týmito pohonmi máme dlhoročné skúsenosti.


Nechajte montáž pohonu na nás a získajte predlženú záruku. Ak sa rozhodnete pre pohon NICE, ponúkame Vám záruku 3 roky. Pri pohonoch Roger, dostávate automaticky od nás záruku 5 rokov.