ROGER TECHNOLOGY

Talianska značka pohonov pre brány s 24V a 36V a klasickými 230V motormi s pokročilou digitálnou technológiou brushless (bezkefových motorov).

Značka je na trhu už od roku 1981 a aj keď začínala iba s výrobou samotných motorov pre iné značky pohonov ako Came a Nice, neskôr v roku 2001 sa pretransformovala a momentálne si už pohony na brány vyrába a kompletuje vo vlastnej réžii.

Firma ROGER TECHNOLOGY sa sústreďuje na vývoj a zdokonalovanie už spomínanej brushless technológie. Hlavnou výhodou oproti bežným 230V a 24V motorom je ich oveľa väčšie zaťaženie, čo v bežnej prevádzke znamená že takéto pohony brán zvládnu omnoho viac manévrov za kratší čas bez prestávky. Mimo to, tieto motory sú zhruba o polovicu úspornejšie, čo z dlhodobého hľadiska šetrí aj vaše peniaze. 

Pohony 24V a 36V od Roger Technology patria k drahším pohonom na trhu, no táto investícia sa určite vyplatí, vzhľadom na veľmi dlhú životnosť motorov, aj pri veľmi intenzívnej prevádzke. 

Takmer 98% dielov a súčiastok použitých pri výrobe pohonov je vyrábaných výlučne v Taliansku.

Firma ponúka kompletné riešenia s automatizáciou posuvných pohonov, krídlových brán, automatických závor ale aj garážových brán.